• برای ساخت حساب کاربری لازم است اطلاعات خود را مطابق اطلاعات مندرج در مدارک شناسایی رسمی خود وارد کنید. با واردکردن اطلاعات نادرست در حساب کاربری، مسئولیت آن به‌عهده‌ی شما خواهدبود. اگر یک یا چند مورد از اطلاعات شما تغییر کرد، لازم است در سریع‌ترین زمان آن را در حساب کاربری خود ویرایش و به‌روز کنید.

 • مسئولیت واردکردن اطلاعات به‌شکل صحیح و کامل و حفاظت از گذرواژه‌ی انتخابی‌تان ​​​​​​​صرفاً به‌عهده‌ی شما خواهد بود و اگر ضعف گذرواژه منجر به‌نفوذ به‌‌حساب کاربری شما شود، مسئولیتی متوجه هم‌زمین نیست.

 • با ساخت حساب کاربری هم‌زمین موافقت می‌کنید ای‌میل‌ها و پیامک‌های (SMS) اطلاع‌رسانی و خبرنامه‌ی هم‌زمین برای‌تان ارسال شود. اگر تمایلی به‌دریافت این موارد ندارید، می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید، اما در این موقعیت، هم‌زمین مسئولیتی در قبال بی‌اطلاعی شما از پیام‌هایی که از این مسیرهای ارتباطی منتشر می‌شوند، نخواهدداشت. 

کاربران/مشتریان هم‌زمین،

 • هیچ‌یک از خدمات هم‌زمین را تحت هیچ شرایطی مورد سوءاستفاده قرار نخواهندداد؛ بدین‌ترتیب، از هرگونه ایجاد اخلال، در ارائه‌ی هریک از خدمات هم‌زمین، هرگونه اقدام برای دست‌رسی به‌این خدمات به‌هر وسیله‌ای جز وب‌سایت هم‌زمین و با اجراء دقیق، صحیح و کامل شیوه‌هایی که صریحاً و یا تلویحاً در هنگام استفاده‌ی ایشان خاطرنشان شده‌اند و یا هرگونه استفاده‌ی تجاری از هریک از خدمات هم‌زمین خودداری خواهندکرد؛

 • تحت هیچ شرایطی مجاز به‌مهندسی معکوس خدمات هم‌زمین و یا تغییر، توزیع، فروش، اجاره و یا تکثیر این خدمات نیستند و حق استخراج کد منبع این خدمات را ندارند؛ این خدمات منحصراً از طریق هم‌زمین و به‌صورت شخصی عرضه می‌شوند و کاربران/مشتریان هم‌زمین این امکان را دارند که از این خدمات منحصراً به‌همان ترتیبی که در هم‌زمین ارائه شده‌اند تحت شروط مندرج در این متن استفاده کنید؛

 • خدمات هم‌زمین کاملاً تحت شمول قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ارائه می‌شود؛ از این رو استفاده‌ی کاربران/مشتریان از این خدمات منحصراً تحت قوانین و مقررات یادشده به‌عمل خواهدآمد و، بدین‌ترتیب، مسئولیت قانونی هرگونه استفاده از این خدمات منحصراً برعهده‌ی استفاده‌کننده قرار دارد و، در این خصوص، هیچ‌گونه مسئولیتی برعهده‌ی هم‌زمین نیست و نخواهدبود.


هم‌زمین،

 • به‌طور مرتب به‌بازبینی خدمات قابل‌ارائه می‌پردازد، و در هر لحظه ممکن است این خدمات و یا بهاءشان را تغییر داده، ارائه‌ی هریک از آن‌ها و یا تمامی‌شان را به‌حال تعلیق درآورد، و یا به‌طور کلی ارائه‌ی آن خدمات را متوقف کند؛ در این صورت، تحت هیچ شرایطی هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه هم‌زمین نخواهدبود؛

 • در صورت تخطی از هریک از شروط مندرج در این متن حق هرگونه اقدام قانونی لازم را برای برخورد با متخلف برای خود محفوظ خواهدداشت و، به‌علاوه، هم در صورت تخطی یادشده و هم در صورت مشکوک‌شدن هم‌زمین به‌تخطی مذکور، ممکن است ارائه‌ی هریک از خدمات هم‌زمین را برای هر مدتی که خود تشخیص می‌دهد و بی‌نیاز از هیچ اقدامی، از جمله اعلام، اطلاع و یا هشدار، به‌حال تعلیق درآورد و یا به‌طور کلی خاتمه دهد؛

 • در هر شرایطی مجاز است هریک از شروط مندرج در این متن و یا کل آن را مورد بازبینی، اصلاح و یا تغییر قرار دهد؛

 • تمام درخواست‌های ارسالی کاربران/مشتریان را دریافت، بررسی و تحلیل می‌کند، و از محتوای پالایش‌شده که در رایانه‌های هم‌زمین نگه‌داری می‌شوند، جهت مقاصد گوناگون از قبیل تحلیل بازار، تحلیل رفتار کاربران/مشتریان، انجام فعالیت‌های بازاریابی و/یا توسعه‌ی بازار، بهره‌برداری کند؛ طبعاً تمام اطلاعات مرتبط نزد هم‌زمین محرمانه قلم‌داد می‌شود و، به‌جز در موارد الزام قانونی، در اختیار اشخاص ثالث مجاز قرار نخواهدگرفت؛ اگرچه ممکن است با مراعات محرمانگی گزارش‌هایی از سوی هم‌زمین تهیه و به‌صورت محدود و یا عمومی منتشر شود.
  ​​​​​​​

 • استفاده از هریک از خدمات هم‌زمین تحت هیچ شرایطی سبب نمی‌شود هیچ‌یک از حقوق مالکیت مادی و یا معنوی موجود در آن خدمات و کلیه‌ی محتواهای مندرج در آن و هریک از ایده‌ها، طرح‌ها، قالب‌ها، و مستندات، به‌هیچ طریقی انتقال یابد؛ بدین ترتیب، مالکیت انحصاری و تمام حقوق مادی و معنوی نام هم‌زمین، ایده‌های به‌کارگیری‌شده، محصول، سرویس و محتوای منتشرشده به‌هر شکل در این تارنما و تحت هر زیردامنه‌ی آن برای شرکت اندوخته خانه هم‌زمین (سهامی خاص) محفوظ است و استفاده و بهره‌برداری از آن به‌هر شکل و با هر نیتی، برای پروژه‌ها و امور شخصی، تجاری یا عام‌المنفعه، اعم از مستقیم و یا غیرمستقیم، بدون مجوز کتبی از هم‌زمین ممنوع و غیرمجاز است. رابط‌های گرافیکی، طراحی و تصویرسازی‌ها، اطلاعات و داده‌ها، کدهای رایانه‌ای، متون آموزشی و دیگر عناصر تولیدشده‌ی هم‌زمین از مصادیق محتوای منتشرشده هستند. به‌هنگام هرگونه بهره‌برداری غیرمجاز، حق هم‌زمین بر اقامه‌ی دعاوی قانونی مرتبط و پی‌گیری حقوق خود از مجاری قانونی محفوظ خواهدبود.

 • چنان‌چه به‌واسطه‌ی بهره‌برداری از خدمات هم‌زمین هرگونه زیانی به‌هر شخصی اعم از کاربران/مشتریان هم‌زمین و یا هریک از اشخاص ثالث وارد شود، تحت هیچ شرایطی هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه هم‌زمین نیست؛ بدین‌ترتیب، از آن‌جا که هم‌زمین دخالتی در بازار املاک و مستغلات کشور ندارد، هیچ‌گونه تعهد و یا مسئولیتی در خصوص نوسان قیمت، کاهش و یا افزایش آن، ندارد و تقبل نخواهدکرد.

 • مندرجات این سند منحصراً رابطه‌ی میان کاربران/مشتریان و هم‌زمین را در خصوص استفاده از خدمات هم‌زمین تنظیم و تنسیق خواهندکرد؛ بنابراین، تحت هیچ شرایطی هیچ‌گونه حقی را برای هیچ‌یک از اشخاص اعم از مشتریان/کاربران و یا هریک از اشخاص ثالث پدید نیاورده و یا اثبات نخواهندکرد؛ طبعاً در صورتی که هریک از شروط این متن قابلیت اجراء نداشته‌باشند، این امر تأثیری در اجراء سایر مفاد نخواهدداشت.

 • حکم قضایی یا اداری، دستور یا فرمان قانونی در محدوده‌ی سرزمینی جمهوری اسلامی ایران یا هریک از نقاطی که سِروِرهای هم‌زمین در آن مستقر است، و نیز احکام صادره از مراجع ذی‌صلاح بین‌المللی، حسب‌مورد می‌تواند بر هریک از مقررات محرمانگی گفته‌شده و یا گفته‌نشده اولویت داشته‌‌باشد؛ بدین‌معنا که اجراء هریک از آن‌ها را تعلیق و یا متوقف و یا لغو کند، و در این موقعیت هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهدبود، و هم‌زمین هیچ‌گونه مسئولیتی را در این زمینه بر عهده نخواهدداشت.

 • هم‌زمین علاقه‌مند است ارتباطات دیجیتال مانند دریافت اطلاعیه، ای‌میل، پیامک، اعلان، پشتیبانی به‌شکل پاسخ به «تیکت» و... جای‌گزین روش‌های سنتی ارتباطات مانند فکس، تلفن، نامه و مراجعه‌ی حضوری شود؛ در نتیجه، هرگونه مکاتبه به‌روش‌های دیجیتال ذکرشده از نظر قانونی معتبر و قابل استناد خواهدبود ـــ بنابراین، اکیداً توصیه می‌کنیم راه‌های ارتباطی خود را به‌صورت دقیق و درست به‌ما اعلام کنید.

 • ممکن است برخی خدمات هم‌زمین موقتاً به‌صورت رایگان ارائه شوند؛ در این صورت، این امر هیچ‌گونه حقی را برای هیچ شخصی ایجاد و یا اثبات نخواهدکرد و، در هر زمان و هر حال، هم‌زمین مختار است در نرخ خدمات خود بازنگری کند، و ارائه‌ی رایگان همه و یا برخی خدمات هم‌زمین هیچ‌گونه تعهد و یا مسئولیتی برای هم‌زمین ایجاد نخواهدکرد.

 • آن دسته از خدمات هم‌زمین که در وضعیت «نسخه‌ی آزمایشی» و «Beta» اعلام می‌شوند، در وضعیت پای‌دار نیستند، و هم‌زمین این اختیار را دارد که هر زمان در خدمات نسخه‌ی آزمایشی خود تغییر ایجاد کند و یا اطلاعات موجود روی این دسته از خدمات را حذف کند؛ در مورد اخیر، بازگردانی اطلاعات ممکن نخواهدبود.

 • کد هدیه، تخفیف‌ها و تمام مبالغی که در تبلیغات و پویش‌ها به‌عنوان هدیه به‌کاربران داده می‌شود، تنها برای همان کاربر جهت بهره‌گیری از خدمات هم‌زمین قابل استفاده خواهدبود و فروش، واگذاری یا انتقال آن به‌کاربر دیگر ممکن نیست. هم‌چنین امکان بازگشت وجه آن به‌کاربر/مشتری و تسویه‌ی ریالی این کدها و تخفیف‌ها وجود ندارد. هم‌چنین، این کدها و تخفیف‌ها دارای مدت بهره‌گیری مشخصی هستند، که در صورت انقضاء، قابل بازیابی نخواهندبود.

 • هم‌زمین در زمان پیش‌آمدن موارد غیر قابل اجتناب مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اعتصاب، تحریم، همه‌گیری بیماری‌های واگیر، نوسان غیرمترقبه‌ی قیمت‌ها، بروز ناآرامی‌های اجتماعی و یا سیاسی، قطعی اینترنت و ارتباطات داخلی و بین‌المللی، مسئولیتی در قبال انجام‌نشدن تعهدات خود ندارد.

تسویه‌ی ریالی حساب اعتباری کاربران/مشتریان نزد هم‌زمین، بدین‌ترتیب انجام خواهدشد:

 • حدأقل موجودی پنج‌میلیون تومان؛

 • گذشتن دست‌کم یک‌ماه از واریز وجه؛

 • ارائه‌ی شبا به‌نام کاربر/مشتری؛

 • تکمیل و ارسال فُرم درخواست وجه.

شرایط و ضوابط کار با هم‌زمین​​​​​​​

به‌هم‌زمین خوش آمدید!

از این‌که می‌خواهید با هم‌زمین به‌خانه‌ی‌تان نزدیک شوید، سپاس‌گزاریم؛ امیدواریم بتوانیم در این مسیر به‌خوبی خدمت‌گزار شما باشیم، و در مسیر خانه‌دارشدن همراهی‌تان کنیم.
هم‌زمین، محصولی‌ست از شرکت اندوخته‌ی خانه‌ی هم‌زمین (سهامی‌خاص)، که تحت شماره‌ی ۶۱۷۵۲۱ در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به‌ثبت رسیده‌است. در این متن هرجا به‌هم‌زمین اشاره می‌شود، منظور حسب‌مورد این تارنما (قابل دسترس در این نشانی: hamzamin.com)، و یا شرکت یادشده است، که اختصاراً «هم‌زمین» خوانده می‌شود.
کار با هم‌زمین مستلزم مراعات تمامی موارد ذیل است؛ بنابراین، استفاده از خدمات هم‌زمین و هرگونه تعامل با آن در هر چارچوبی، به‌معنای موافقت صریح شما به‌عنوان کاربر/مشتری هم‌زمین با یکایک مندرجات این سند است.
​​​​​​​
صمیمانه تقاضا می‌کنیم به‌طور مرتب این صفحه را بازبینی کنید؛ در هر حال، آخرین نسخه‌ی مندرج در این صفحه، معتبر و قابل اجراء به‌عنوان تنظیم‌کننده‌ی مناسبات فی‌مابین هم‌زمین و کاربران/مشتریان آن است.
​​​​​​​